fbpx

Як школярі у Львові моду шукали

шкільні тури Львовом

У школі найбільше запам’ятовуються моменти коли ти: з класом десь вибираєшся в поїздки, або щось у школі розбив чи поламав. А ще є такий принцип близькості. Це коли ти живеш у Львові, кути приїжджає майже 4 млн. туристів на рік, а ти на вихідні з батьками чи друзями їдеш навпаки зі Львова, або живеш в Одесі , куди влітку взагалі купити квитки на потяг нереально – але не ходиш  купатися на море.

Сьогодні львів’янам школярам пропонували нестандартну прогулянку з темою «Мода у Львові на зламі століть». Це не було звичне академічне викладення матеріалу. І в цьому нам допомогли ТЦ «Роксолана» та ресторан «PartyFon». Важливо, що це ще був хороший приклад соціально відповідального бізнесу. З тераси ресторану відкривається неймовірний краєвид старого міста. Дім Любителів кінного спорту, Львівська опера, корзо, пасаж Міколяша, Львівський трикутник, Східні торги, Галицька крайова виставка  далеко не повний перелік синонімів що характеризувало модні тенденції розвитку нашого міста на зламі століть.

Атмосферності Львову додає не тільки архітектура, але й модні тенденції і атмосфера емоцій дітей. Вони залишились задоволені, ми теж. Дякуємо всім друзям, що зробили таким наш день.