fbpx

Тур-Ю стало учасником семінару Управління туризму департаменту розвитку Львівської міської ради

В п’ятницю 17.11.2017 в Міській раді відбувся семінар від Управління туризму департаменту розвитку  Львівської міської ради, на який ми завітали . На ньому обговорювалися питання по програмі святкування Нового року та Різдва ,календар подій на 2018 рік , нові напрямки авіасполучень зі Львова на 2018 рік.

Також була представлена візуалізація ялинки ,цьогорічної ковзанки (яка вже активно монтується на пл. Ринок) та оголошений слоган зимових свят, а саме : “Тут ангели чудяться”.

Ще відбулося  обговорення різдвяного ярмарку , його відкриття відбудеться 8 грудня 2017 року.Традиційно на ярмарку будуть гастрономічні та сувенірні будиночки ,а також резиденція Святого Миколая , під час Різдвяного ярмарку відбудеться чимало цікавих заходів :конкурс льодових скульптур ,святкова хода звіздарів ,різдвяний фестиваль ,

Міська рада активно готується до зустрічі гостей зі всіх куточків України та світу .  В середині грудня в центрах туристичної інформації з’являться буклети з календарем подій на 2018 рік , на сайті http://lviv.travel/ вже є перелік програми  святкування на грудень та  січень .

Також в розробку вже активно поступили путівники по Львову ,які з нового року мають розповсюджуватися в центрах туристичної інформації за трьома локаціями (пл. Ринок 1, Залізничний вокзал ,  Аеропорт), вони вийдуть в тиражі 40 000 тис 20 000 тис на українській мові, решту на польській, англійській  та німецькій.

Туристична фірма Тур-Ю пропонує стати учасником Різдвяного туру до Львова , в якому Ви зможете відчути дух Різдва, відвідати Різдвяний ярмарок, фестиваль “Спалах Різдвяної зірки”, ходу звіздарів. Головною родзинкою туру стане Святкова пісна вечеря  під час якої учасники дізнаються всі традиції святкування Різдва!