Новий рік 2018 на Закарпатті

Новий рік 2018 на Закарпатті
2710 / 4 дні/3 ночі
замовити тур

повернутися
30.12.2017

Запрошуємо святкувати Новий рік 2018 на Закарапатті! Надзвичайно колоритний край, де поєднались українська та угорська культури.

1 день 30.12

8-00 Збір групи на Залізничному вокзалі у Львові.
09-00 виїзд зі Львова

12.30 екскурсія замком «Паланок». Одне із семи архітектурних чудес України, знаходиться на верхівці згаслого вулкану, висотою близько 70 метрів. Вражаюча краса, що переносить нас в часи князя Коріятовича, що обдурив чорта, мужньої Ілони Зріні, що обороняла замок та стала єдиною з жінок нагородженою грамотою «атнаме», яку більше не отримала жодна жінка, сторінки історії коли тут зберігалась корона Угорського королівства, вирували бали, клекотіло світське життя і йшла торгівля. Запрошуємо у романтичне середньовіччя!

14.00 обід в ресторані м. Мукачево

15.30 Екскурсія містом Мукачево. Затишне європейське містечко, в якому проживає 95 тисяч жителів. Місто в якому на елегантних вулицях співіснують костел св. Мартіна, собор Успіння Пресвятої Богородиці та Реформатська церква. В цьому місті вишуканість міської ратуші доповнює годинник 20 ст., а міський простір вдало наповнений міні скульптурою Кельта, пам’ятник гусці –фотографу та гусці – туристу, міні скульптура Ференца Ракоці, пам’ятник сажотрусу Берталону Товту, жителю та нашому сучаснику, солунським братам Кирилу і Мефодію, Олександру Духновичу, Мінхаю Мункачі. Відчуття довершеності всьому цьому дарує річка Латориця. Просимо прогулятися!

17-00 купання в термальних басейнах, комплексу термальні води « Жайворонок» м. Берегове. Без цього пункту не обходиться жоден наш тур на Закарпаття на Новий рік. Вода зі свердловини 1150 метрів та не піддається хімічній обробці. Такий хімічний та термальний склад води є лише в Ісландії, Новій Зеландії та на Сахаліні. Лікує від 78 хвороб. До Ваших послуг: басейни +38, +42, кремнієвий басейн, джакузі, фішпілінг. Детальніше тут: http://zhayvoronok.net/thermal-pools/

20.00 поселення, вечеря, вільний час. Поселення відбувається в садибах зеленого туризму Берегівського району Закарпатської області в 2-ох, 3- и місні номери зі зручностями в садибах. Вечеря передбачає страви угорської кухні, адаптовані для гостей. Фотографії садиб доступні за цим посиланням: https://goo.gl/photos/5QHS3hnhSzojJh1a8

2 день Екскурсії на Закарпаття на Новий рік

Неділя, 31 грудня

08.00 сніданок, виїзд до м. Ужгород

11.00 ресторан гумору та сатири «Деца у нотаря». Ресторан, до якого коментарі зайві. Краще раз побачити. Оригінальна та смачна закарпатська кухня, суспільно – політичні жарти, цвинтар втрачених ілюзій, фотомакети, крамничка для туриста. Тут, кожний знайде що подивитися.

12.00 пішохідна екскурсія історичним центром Ужгорода. В рамках екскурсії: Ужгородський замок – твердиня роду Другетів, міфічні скульптури замку, експозиції Закарпатського краєзнавчого музею, скенсен Музей архітектури і побуту під відкритим небом, Кафедральний Хрестовоздвиженський собор, найбільшої в Європі липової алеї, вул. Корзо, пішохідного мосту, Художнього музею Бокшая, міської синагоги, аналогів якої немає в цілій Європі, міні пам’ятників скульптура Михайла Колодка: Миколайчика, Джона Лорда, Енді Ворхола, Моцарта, пароплава «Карпатія», найменшого маяка світу «Свобода», кафе – кондитерська Валентина Штефаньо.

14.30 Вільний час на обід

18.00 повернення до садиб, вечеря, підготовка до святкування Нового Року.

21.00 початок святкування Нового Року٭

/

3 день Відпочинкового туру на Закарпаття на Новий рік

понеділок, 1 січня

З Новим 2018 Роком!

11.00 пізній сніданок

12.00 екскурсія на Агро-садибу «Пан Еко» с.Ботар, Виноградівський р-н. Дегустація чорничної палінки (фруктового алкогольного напою) з медом, різних лек варів (повидел без цукру) з ягодами за старовинними рецептами, угорські ковбаски зі свиней рідкісної породи, огляд ферми свиней мангалиць.

16.00 дегустація вина в винному підвалі угорських виноробів с. Мужієво Берегівський р-н. Серед запропонованих сортів вина: кабарне савіньйон, мерло, леанька, мушкоталь, червоний диявол, троянда Закарпаття, кагор, кув’є «скарби Мужієва», бича кров, полуниця та сири зі спеціями: петрушкою перцем, параниця копчена і некопчена, рікота.

18.00 вечеря

4 день Туру на Закарпаття на Новий рік

Вівторок, 2 січня

07.00 сніданок

09.30 Мисливський замок графів Шенборнів, санаторій «Карпати». Палац побудований в трендовому на той час астрономічному стилі: в ньому 365 вікон (366 замуроване на випадок високосного року, як днів у році) , 52 кімнати (як тижнів в році),12 входів (місяці календарного року ) і 4 вежі (пори року). На території викопане озеро у точних контурах мапи Австро-Угорщини. Екзотичні види рослин, яких налічується 40 видів прикрашають парк. У парку тече джерело молодильної води з високим вмістом гліцерину, яке в народі називають «Джерелом молодості» . Воду можна набирати, я пити, так і вмиватися. Поряд знаходиться і сувенірний ринок.
14.30 прибуття до Львова, обмін емоціями, контактами, сувенірами
Для тих, хто лишається у Львові до вечора – подарунок від туристичної фірми Tour-U – пішохідна екскурсія по Львову (1,5 години)
Вартість туру: 2710 грн./ особа*
* для дітей до 4-х років включно без надання окремого місця в транспорті, харчування безкоштовно. Від 4-х до 12 років вартість туру 2500 грн
У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання у 2-3 місних номерах угорських садиб зі зручностями в садибі, 3 сніданки, 3 вечері, екскурсійний супровід в дорозі, екскурсійний супровід в музеях.
Додатково оплачується:
– Святкування Нового Року – 1100 грн./особа, ресторан «Союз» м. Берегово
– Святкування Нового Року – 850 грн./ особа, святкова вечеря, програма, дискотека в садибі с. Бене, Берегівський район
!!! УВАГА святкування Нового року не є обов’язковим

– термальний басейн у Берегово: : загальний 150 грн., 130 грн. – пенсіонери за віком по пред’явленню посвідчення (жінки-57р.; чоловіки-60 р.), діти зростом до 120 см. – безкоштовно, від 120-150 см. – 70 грн. оренда шафки – 20 грн.;
– Дегустація вина: кабарне савіньйон, мерло, леанька, мушкоталь, червоний диявол, троянда Закарпаття, кагор кувє «скарби Мужієва», бича кров, полуниця та сири зі спеціями: петрушкою перцем, параниця копчена і некопчена, рікота 80 грн. \ особа

Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів:
– санаторій Карпати (Мисливський замок графів Шенборнів): для дорослих – 15 грн., дітей – 10 грн.;
– замок «Паланок Мукачево»: для дорослих і студентів – 40 грн., для пенсіонерів – 30 грн., діти до 14 років – 20 грн.;
– ресторан гумору та сатири “Деца у нотаря”: для дорослих, студентів та пенсіонерів – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
– Ужгородський замок: для дорослих – 35 грн., студентів – 25 грн., дітей – 15 грн.;
Закарпатський обласний музей архітектури та побуту: : для дорослих – 35 грн., студентів – 25 грн., дітей – 15 грн.;
– ферма мангалиць в с. Ботар дегустація для дорослих 90 грн./особа, дитина 60 грн./особа
Обіди: Обід 1 дня в готельному комплексі «Червона гора». Пропоноване меню: салат «Полонинський», борщ український, куряче філе запечене з сиром і помідорами, картопляне пюре, хліб, узвар. Вартість: 95 грн./особа
Обід 2 дня в ресторанах та кафе м. Ужгород у вільний час ( самостійно на вибір)
Обід 3 дня пізній сніданок (входить у вартість)
Обід 4 дня в лінії швидкого харчування «Окей», с. Коростів, Сколівський район, Львівська область

Щодо святкування НР в ресторані «Союз», фото тут
https://www.facebook.com/szojuz/
Меню додається: холодна закуска, дві гарячі страви, суп. Шведцькі столи – це козацький і фруктовий. На 8чол. 1бут. горілки.1,5л. Коли.1,5л. Мін.води все інше зможуть принести з собою. На козацькому столі буде стояти ще гаряче домашнє вино. З собою брати додатково алкоголь, хто що хоче
Про програму: За музику відповідає DJ- Janos, а також виступ живої музики на чотирьох мовах( українська, російська, венгерська та англійська). Запальні дівчати які танцюють “Kristina Dance”. Завітає з подарунками Дід Мороз та Снігуронька, а яскравий ведучий на двох мовах проведе безліч конкурсів. А Новий рік зустрінемо з феєрверками та запущеними в небо лампіньцонами.

Для замовлення туру або, якщо у Вас виникли запитання, заповніть форму і ми з Вами зв’яжемося:

 

Відгуки до туру

Наталья (Запорожье)
Огромное спасибо за сказочный Новый год в Закарпатье. Организация на высшем уровне, замечательные экскурсии, харизматичные экскурсоводы. Необычный и запоминающийся отдых. Словами просто невозможно передать все впечатления. Отличная идея с зеленым туризмом и обменом культурой с иностранцами)))
Светлана (Запорожье)
Огромное Вам спасибо за потрясающее путешествие!!)) Эмоции просто через край))) все продумано и организовано на высшем уровне! Этот тур превзошел все ожидания)))
Леша Пермяков (Запорожье)
На Новый год ездил в Карпаты, понравилось невероятно. Сопровождавший нас гид (Виктор) просто супер. Очень интересно рассказывал истории и факты, отвечал на любые вопросы. Автобус очень удобный и теплый (мои друзья ездили в похожий тур, но от другой компании, и у них автобус попался очень холодный). Хозяева садыбы, в которой мы останавливались, прекрасные люди. Мы раззнакомились, подружились и я наверняка еще съезжу к ним в гости в более теплое время. Кормили как на убой. Новый год праздновали в другой садыбе, с остальными туристами. Было очень интересно, еды было столько, что я не смог даже все попробовать - наелся что уже ничего не хотелось. На автобусе посетили кучу интересных мест, музеи, замки, дегустации, городки, и еще много всего. В общем впечатлений море и все они положительные. Огромное спасибо за поездку!!!
Анастасия (Запорожье)
о впечатлениях, организации, эмоциях и обо всем подряд: В целом впечатление от тура очень позитивное ???? Комфортный автобус, хороший водитель, Виктор - ще одна зірка Західної України ????????⭐Без него тур был бы не такой крутой ???????? Очень порадовали экскурсии, все быстро, интересно, по делу ???? Одно замечание(исключительно субъективно могу сказать следующее) не очень понравилась экскурсовод в Ужгороде(Катерина).. Её не всегла было слышно, не очень интересно рассказывала о городе.. ???? Но от этого город не стал нам меньше интересен ???? Про купания в источниках: нужно заранее предупреждать туристов про необходимость тапочек, полотенец, халатов и прочего(то ли мы такие невнимательные были, когда читали про тур).. Сами источники были очень классные ???? Теперь про жилье: мы жили у Марианны и Тиби(с нами жили Виктор и Виктория). Комната большая, хозяева крайне отзывчивые и приятные люди. А столы!!! Стол всегда заставлен вкусняшками и напитками????????????????????????????????????????????????????Думаю, что мы не последний раз приезжали к ним ???????? То, что не очень понравилось: ожидание других туристов во время купания в чанах. Обслуживание в кафе было ужасное ???????? 40 минут ждали чай из пакетика... Хотелось бы как-то туристов занять в это время.. Ну да это не самое важное.. Проблемные моменты: дорога до фермы с свинками и дорога до чанов. Теперь о приятном и, пожалуй, одном из самых интересных в этом туре лично для меня - дегустация у Иштвана ???????? Весело, атмосферно, вкусно ???????? Спасибо вам за тур ???????? Очень понравилось ☺ Хотим еще пприехать. Все семья после просмотра фото и видео в восторге