fbpx

На каву до Львова

Кофе Львов

Проводячи екскурсії Львовом ми вже знаємо які питання обов’язково поставлять наші туристи. Де попити та купити каву – одне з найпопулярніших. Це зрозуміло, адже Львів є кавовою столицею України! Якщо Ви знаєте про цей факт, але не знаєте чому – будемо раді бачити Вас на нашій екскурсії Львовом “Шоколадно-кавовий Львів”.

Отже, для всіх, хто хоче посмакувати львівською кавою Топ-5 кав’ярень від нашого гіда по Львову Вікторії Пермякової:

“На бамбетлі”, площа Ринок, 29 (Пасаж Андреолі). Сюди приходять пити каву львів’яни. Одна ця фраза багато про що говорить. Тут панує надзвичайна атмосфера, сюди хочеться прийти з добрими друзями. В мене був не один випадок, коли туристи хотіли купити меню :). Справа втому, що в меню досить багато різних рецептур кави, їх вже не треба шукати. Моя улюблена кава – “куфайка”, але кожен знайде тут свою. Вартість від 23 грн. за філіжанку. Вся кава робиться в джезві на піску. Родзинка закладу в тому, що Ви можете зготувати каву собі самостійно. Не знаєте як? Вам підкаже досвідчений барист. Майстер-клас безкоштовний 😉

“Вірменка”, вулиця Вірменська, 19. Культове місце, тут тусувалась львівська богема наприкінці ХХ століття. Та й зараз це улюблене місце львівських істориків, митців та музикантів. Особливість закладу в тому, що каву Вам необхідно замовляти на барній стійці, її тут же зготують при Вас на піску. Але, краще до традиційної кави по-східному замовте ще й фірмовий лікер “Вірменка”. Вартість кави від 20 грн.

“Галицька ресторація”, проїзд Крива Липа 3А. Це не є кав’ярня. Це ресторан української та польської кухні. Проте, власник закладу Микола 15 років прожив Італії та вивідав у одного старого італійця його фірмовий рецепт кави. Тому тепер тут можна спробувати або звичайне еспресо за 20 грн, або каву від професіонала за 50 грн. Повірте, у Львові поки що це найсмачніша кава.

“Львівська копальня кави”, площа Ринок,10. Не можна приїхати до Львова і не спробувати “запаяної кави”! Це Вам скаже кожен! Більше такої кави не має ніде в Світі! Це кава-атракція. Той випадок, коли Ви споживаєте спочатку очима, а лише потім у справу вступають смакові рецептори. Вартість кавової атракції 52 грн.

“Штрудель хаус”, вулиця Шевська, 6. Місце ідеальне для сніданку. Віденська кав’ярня у серці Львова. Тут завжди грає класична музика, вив’язані серветки і віденська кава! Саме кава з молоком – це той вид, який засмакував європейцям! Обов’язково до кави взяти штрудель, а їх тут 16 видів: м’ясні, рибні, овочеві, солодкі, горіхові. Якщо завітаєте сюди на сніданок з 8-00 до 12-00 то страва разом з напоєм коштуватиме 59 грн.

Ну і ще кілька порад де купити каву додому, адже якщо ви повернетесь без неї ,Вас просто ніхто не зрозуміє!

“Золотий Дукат”, вулиця Івана Федорова, 20. Чоколядова кав’ярня.  Тут зроблять суміш кавових зерен спеціально для Вас, враховуючи Ваші смаки. А поки будуть її готувати Ви можете посмакувати найсмачнішим гарячим шоколадом у Львові.

І знову “Львівська копальня кави“, тут кава емоційна: “Для закоханих”, “Коли падає дощ”, “Ранкова кава”, “Обідня кава”, “Вечірня кава”, “Для колєжанки”, “Бандерівська кава”. Адже кава – це напій який додає настрою, доповнює атмосферу.

“Галка”, вулиця Павла Ковжуна, 4. Фірмовий магазин львівської кавової фабрики. Тут неймовірно ароматна кава. А ще мені подобаються продавці, які просто питаються в тебе для кого має бути кава і ти можеш описати людину і вони під той образ зроблять неповторну суміш!