fbpx

Львів, мощі Св.Валентина та СПА

Львів, мощі Св.Валентина та СПА
1150 грн / 2 дні
замовити тур

повернутися
18.02.2017

1 день

8-00 виїзд зі Львова
9-30 екскурсія по м.Самбір, заснованому в XIII в. Надзвичайно затишне і яскраве місто. Різнокольорові будиночки на площі Ринок, шалено смачні і дешеві смажені Гуйви (смажене м’ясо за спеціальним рецептом), ратуша, прикрашена копіями старих листівок, кілька величних костелів, кілька типово австро-угорських урядових будівель, галасливий базар в центрі міста і вокзал, захований за деревами невеликого парку. Невеличка екскурсія-прогулянка по місту, огляд Ратуші, костелу Іоанна Хрестителя XVI в. та інше.
10-00 Відвідування церкви Різдва Пресвятої Богородиці, побудована в 1738 році. Протягом двох століть в храмі Різдва Пресвятої Богородиці зберігається ікона Матері Божої, яка плакала кривавими сльозами протягом дев’яти місяців і тисячі сімсот двадцять сім була проголошена чудотворною. Крім неї церква зберігає ще одну реліквію – мощі св. Валентина, якого стратили в 269 р За те, що не дивлячись на заборону римського імператора Юлія Клавдія таємно вінчав закоханих. Автентичність мощей (фрагмент черепа і кілька кісточок) підтверджує документ Папи Римського від 1759.
Щорічно тисячі закоханих пар відвідають мощі св. Валентина з проханням про міцну любови і сімейне щастя! Відвідування мощей св. Валентина вважається дивно гарною прикметою для молодят. По дорозі до церкви почуєте історію життя і діянь св. Валентина, а також романтичні легенди пов’язані з його ім’ям.
!!! Увага в світі всього два міста, які зберігають частинки мощей св.Валентина – Ватикан і Самбір !!!

12-00 приїзд в м.Трускавець. Якщо Ви думаєте, що Трускавець – це місто в який їдуть тільки попити водички, полікуватися, то ми Вас приємно здивуємо.Розпочнемо знайомство з містом з невеликого дендро – зоопарку, в якому знаходяться самий оригінальні сонячний годинник. За ним Ви не тільки можете визначити час, а й розкрити сексуальну сторону Вашого знака зодіаку! Заінтриговані?
13-00-14-00 час на обід.
14-00 – 15-00 прогулянка по Трускавцю, знайомство з дерев’яними віллами, дегустація мінеральних вод.
15-30 – 17-30 відвідування СПА-комплексу «Женева»
Це кращий СПА-комплекс Західної України. У Вашому розпорядженні 11 басейнів з різною мінеральною водою і 18 видів саун.
19-30 повернення до Львова

2 день

Сніданок.

10:00 – 13:00 – пішохідна екскурсія «РОМАНТИЧНІ ІСТОРІЇ КОХАННЯ».

Під час екскурсії Ви прогуляєтесь по цент­ральному проспекту Свободи, оглянете ко­льоровий ансамбль Площі Ринок, відвідає­те Італійський дворик, який пам’ятає прист­ра­с­ну любов польсь­ко­го короля Яна ІІІ Собеського до фран­цузької дворянки Марії Казимирі… Побачите балкон закоханих, де колись польський король Владислав IV побачив чарівну дівчину Ядвішку Лушковську – це була історія кохання з пер­шо­го погляду, яку переказу­ють і до наших днів. Побачи­те Домініканський со­бор – місце укриття зако­ханої Га­ль­ш­ки Острозької та багато іншого… Також Ви побачите романтичний Вір­менський квартал-дворик, де знімали сцени битв відва­жного Д’Артаньяна, і струнку вежу ансамблю Успенської церк­ви. Ми з Вами пройде­мось «спеціальними» най­ро­ман­тич­нішими місцями Львова, де закохані зазвичай загадують цілком передбачу­ва­ні бажання.

Вартість туру з особи 1150 грн

До вартості входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
  • супровід гіда-екскурсовода,
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,
  • страхування на час подорожі.
  • проживання (одна ніч) у готелі 3* Бюргер Плюс*;
  • сніданок
  • пішохідна екскурсія «Романтичні історії кохання»

ДОДАТКОВО оплачуються: власні витрати, харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти.

– SPA-центр готелю “Женева” (за 2 години перебування): загальний – 100 грн./особа, діти до 16р. – 60 грн./особа.

Розміщення в готелі Крива Липа, знаходиться в провулку Крива Липа 2-, 3- місне доплата за тур + 200 грн
Також можливе продовження перебування в готелі на добу чи дві. Вартість уточнюйте у менеджера