fbpx

Зимові Карпати для школярів

Зимові Карпати для школярів
від 2300 грн / 3 дні
замовити тур

повернутися
18.02.2019

Зимові канікули в Карпатах   – найкращий тур для школярів

Тустань, Захар Беркут, Карпатський трамвай, скелі Довбуша Кам’янецький водоспад

День 1
зустріч у Львові на жд
09.30 Кам’янецький водоспад. Він розділений на два потоки величезною каменюкою та має висоту близько шести метрів, що є дійсно видовищною природною красою.
10.00 Журавлине озеро, що у народі отримало назву – Мертве. З-за того, що вода має великий вміст сірководню та дуже холодна. Саме з цієї причину в ньому немає риби, але його гірське розташування у проліску в мить зачаровує. Поблизу озера є гірське джерело, вода з якого, за словами місцевих, має цілющі властивості. Вживати воду з джерела рекомендують у лікувальних цілях, так як у її складі багато сірководню. Масивність та краса скель поміж Карпатських лісів запам’ятовується назавжди. Тому виділивши час на відвідування цієї місцевості і подолавши цей маршрут, ви отримаєте неймовірні емоції і незабутню насолоду відпочинком.
13.00 обід
14-20 музей фортеці Тустань. Ще в III тисячолітті до нашої ери на скелях було святилище, а в IX – XIII ст. на скелях був давньоруський оборонний комплекс який займав близько 3 гектар, місто-фортеця, митниця через яку везли товари по трансконтинентальному шляху “Шовковий шлях” з Китаю до Португалії.
Тустань був важливим стратегічним пунктом і входив у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства. Це унікальна пам’ятка давньоруської архітектури не тільки в Україні а й у всій Європі, де збереглося близько 3 тисяч пазів в скелях, куди вставлялись дерев’яні конструкції (це могла бути 5-ти поверхова фортеця). Унікальним також є колодязь видовбаний у скелі, кам’яна “цистерна”.
Поруч джерело зі срібною водою і велика фестивальна галявина, на який відбувається фестиваль середньовічної культури “Тустань”. Після фестивалю залишились: дерев’яна вежа, таран, требушет.
16.20 Урицькі скелі. Урицькі скелі розташовані поблизу селища Урич Сколівського району Львівської області. На сьогодні Урицькі скелі є частиною Національного природного парку «Сколівські Бескиди», який оберігає і вивчає унікальні ландшафти західної частини Карпат. Ви не тільки дізнаєтесь історію цих земель з домонгольського періоду, а й насолодитесь красою природи.
18.30 поселення в готель смт. Славське Львівська область.

День 2
08.00 сніданок
09.00 ТК «Захар Беркут». На території комплексу діють: крісельний витяг, 3 бугельні витяги, мультиліфт для дітей та початківців, 9 тис. м. трас усіх рівнів складності, прокат спорядження, лижна школа. Діти до 5 років – безкоштовно, кафе на всіх станціях крісельного витягу, підйом на гору Зворець, Писана криниця, снігові мотоцикли, сноуборди, лижі, санки.
Детальніше про комплекс ціни на скі паси та додаткові послуги спорядження тут: https://zaharberkut.ua/winter-holidays/

День 3
08-00 сніданок
Виїзд за маршрутом: Скелі Довбуша – Карпатський трамвай – Гошівський монастир
Під час екскурсії Ви побачите: красу українських Карпат від скель до гір, від струмочків до рік, чудотворну ікону Божої Матері
Дізнаєтесь: як природа допомагала Довбушу і де він заховав свої скарби, для чого австрійцям потрібна була вузькоколійка в Карпатах
Спробуєте: смачні карпатські страви, пройтись по підвісному мосту, природні мінеральні джерела
10-00 екскурсія по скельному комплексу Скелі Довбуша. Геологічна пам’ятка природи «Скелі Довбуша» лежить на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн років тому на дні палеогенового моря. Кам’яний лабіринт завширшки 200 м тягнеться серед буково-смерекового лісу зі сходу на захід майже на 1 км.
14.00 Обід
15- 00 екскурсія на Карпатському Трамваї. Побудована в XIX столітті вузькоколійка. Маршрут пролягає повз славетної гори Церковищем , болото -заповідника Ширковець . Перша зупинка біля води “Горянка ” у селі Новий Мізунь . Далі Карпатський трамвай заїжджає в Дубовий кут на маневри повертається до Мізунська водоспаду . Після невеликої зупинки , маршрут триває повз джерела ” Дзюркач ” в санаторій ” Джерело Прикарпаття ” , де колись проходили реабілітацію космонавти . Тут туристи можуть відвідати підвісні мости через річку Мізунка , придбати сувеніри з символікою “Карпатський трамвай” , а також перекусити. Далі трамвай відправляється в смт . Вигода .
18-00 Гошівський монастир вважається однією з найбільших релігійних та історико – архітектурних святинь Західної України . Його щорічно відвідує кілька мільйонів прочан з різних країн Європи. Місцеві жителі розповідають численні історії про зцілення людей протягом століть . До кінця ХVIII століття в «Монастирській літопису» налічувалося більше 100 записів про чудесні зцілення через заступництво Пресвятої Богородиці .
20-00 повернення до Львова. Вечеря, трансфер на жд вокзал

Вартість туру для школярів на зимові канікули:

2425 грн./особа для групи 15-25 осіб
2300 грн./особа для групи 25-35 осіб.

На кожні 15 осіб один супроводжуючий безкоштовно
У вартість входить: екскурсійний та транспортний супровід, проживання в готелі 3 ночі 2-3 місне розміщення зі зручностями у номері, 2 сніданки, 3 вечері, 3 обіди, вхідні квитки до екскурсійних об’єктів.
Додатково оплачується: власні витрати, оренда лижного спорядження, підйомники, скі паси