Відпочинок в Закарпатті на Новий рік (готель)

Відпочинок в Закарпатті на Новий рік  (готель)
3400 грн / 4 дні
замовити тур

повернутися
30.12.2017

Відпочинок на Новий рік на Закарпатті – це найкраще поєднання гастрономії, релаксу та вражень

30.12.2017

День 1 відпочинкового туру на Новий рік

8-00 збір групи на залізничному вокзалі у Львові

9-00 виїзд зі Львова

8-00 Збір групи на Залізничному вокзалі у Львові.
09-00 виїзд зі Львова

12.30 екскурсія замком «Паланок». Одне із семи архітектурних чудес України, знаходиться на верхівці згаслого вулкану, висотою близько 70 метрів. Вражаюча краса, що переносить нас в часи князя Коріятовича, що обдурив чорта, мужньої Ілони Зріні, що обороняла замок та стала єдиною з жінок нагородженою грамотою «атнаме», яку більше не отримала жодна жінка, сторінки історії коли тут зберігалась корона Угорського королівства, вирували бали, клекотіло світське життя і йшла торгівля. Запрошуємо у романтичне середньовіччя!

14.00 обід в ресторані м. Мукачево

15.30 Екскурсія містом Мукачево. Затишне європейське містечко, в якому проживає 95 тисяч жителів. Місто в якому на елегантних вулицях співіснують костел св. Мартіна, собор Успіння Пресвятої Богородиці та Реформатська церква. В цьому місті вишуканість міської ратуші доповнює годинник 20 ст., а міський простір вдало наповнений міні скульптурою Кельта, пам’ятник гусці –фотографу та гусці – туристу, міні скульптура Ференца Ракоці, пам’ятник сажотрусу Берталону Товту, жителю та нашому сучаснику, солунським братам Кирилу і Мефодію, Олександру Духновичу, Мінхаю Мункачі. Відчуття довершеності всьому цьому дарує річка Латориця. Просимо прогулятися!

17-30 купання в термальних басейнах с.Косонь “Косино”

21-00 поселення в готелі “Міраж“м. Берегове

2 день Відпочинку на Закарпатті

Неділя, 31 грудня

08.00 сніданок, виїзд до м. Ужгород

11.00 ресторан гумору та сатири «Деца у нотаря». Ресторан, до якого коментарі зайві. Краще раз побачити. Оригінальна та смачна закарпатська кухня, суспільно – політичні жарти, цвинтар втрачених ілюзій, фотомакети, крамничка для туриста. Тут, кожний знайде що подивитися.

12.00 пішохідна екскурсія історичним центром Ужгорода. В рамках екскурсії: Ужгородський замок – твердиня роду Другетів, міфічні скульптури замку, експозиції Закарпатського краєзнавчого музею, скенсен Музей архітектури і побуту під відкритим небом, Кафедральний Хрестовоздвиженський собор, найбільшої в Європі липової алеї, вул. Корзо, пішохідного мосту, Художнього музею Бокшая, міської синагоги, аналогів якої немає в цілій Європі, міні пам’ятників скульптура Михайла Колодка: Миколайчика, Джона Лорда, Енді Ворхола, Моцарта, пароплава «Карпатія», найменшого маяка світу «Свобода», кафе – кондитерська Валентина Штефаньо.

14.30 Вільний час на обід

18.00 повернення в готель, вечеря, підготовка до святкування Нового Року.

21.00 початок святкування Нового Року٭

/

3 день Відпочинкового туру на Закарпаття на Новий рік

понеділок, 1 січня

З Новим 2018 Роком!

11.00 пізній сніданок

12.00 екскурсія на Агро-садибу «Пан Еко» с.Ботар, Виноградівський р-н. Дегустація чорничної палінки (фруктового алкогольного напою) з медом, різних лек варів (повидел без цукру) з ягодами за старовинними рецептами, угорські ковбаски зі свиней рідкісної породи, огляд ферми свиней мангалиць.

16.00 дегустація вина в винному підвалі угорських виноробів с. Мужієво Берегівський р-н. Серед запропонованих сортів вина: кабарне савіньйон, мерло, леанька, мушкоталь, червоний диявол, троянда Закарпаття, кагор, кув’є «скарби Мужієва», бича кров, полуниця та сири зі спеціями: петрушкою перцем, параниця копчена і некопчена, рікота.

18.00 вечеря

4 день Відпочинку на Закарпатті на Новий рік

Вівторок, 2 січня

07.00 сніданок

09.30 Мисливський замок графів Шенборнів, санаторій «Карпати». Палац побудований в трендовому на той час астрономічному стилі: в ньому 365 вікон (366 замуроване на випадок високосного року, як днів у році) , 52 кімнати (як тижнів в році),12 входів (місяці календарного року ) і 4 вежі (пори року). На території викопане озеро у точних контурах мапи Австро-Угорщини. Екзотичні види рослин, яких налічується 40 видів прикрашають парк. У парку тече джерело молодильної води з високим вмістом гліцерину, яке в народі називають «Джерелом молодості» . Воду можна набирати, я пити, так і вмиватися. Поряд знаходиться і сувенірний ринок.
14.30 прибуття до Львова, обмін емоціями, контактами, сувенірами
Для тих, хто лишається у Львові до вечора – подарунок від туристичної фірми Tour-U – пішохідна екскурсія по Львову (1,5 години)
Вартість туру: 3400 грн./ особа*
* для дітей до 4-х років включно без надання окремого місця в транспорті, харчування безкоштовно. Від 4-х до 12 років вартість туру 3100 грн
У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання у 2-3 місних номерах зі зручностями в садибі, 3 сніданки, екскурсійний супровід в дорозі, екскурсійний супровід в музеях.
Додатково оплачується:
– Святкування Нового Року – 1000 грн./особа,в ресторані готелю “Міраж”
!!! УВАГА святкування Нового року не є обов’язковим

– термальний басейн у Косонь: : загальний 350 грн., 150 грн. – пенсіонери за віком по пред’явленню посвідчення (жінки-57р.; чоловіки-60 р.), діти зростом до 120 см. – безкоштовно, від 120-150 см. – 150 грн. оренда шафки – 40 грн.; Деталі про басейни та сауни тут: http://kosino.ua
– Дегустація вина: кабарне савіньйон, мерло, леанька, мушкоталь, червоний диявол, троянда Закарпаття, кагор кувє «скарби Мужієва», бича кров, полуниця та сири зі спеціями: петрушкою перцем, параниця копчена і некопчена, рікота 80 грн. \ особа

Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів:
– санаторій Карпати (Мисливський замок графів Шенборнів): для дорослих – 15 грн., дітей – 10 грн.;
– замок «Паланок Мукачево»: для дорослих і студентів – 40 грн., для пенсіонерів – 30 грн., діти до 14 років – 20 грн.;
– ресторан гумору та сатири “Деца у нотаря”: для дорослих, студентів та пенсіонерів – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
– Ужгородський замок: для дорослих – 35 грн., студентів – 25 грн., дітей – 15 грн.;
Закарпатський обласний музей архітектури та побуту: : для дорослих – 35 грн., студентів – 25 грн., дітей – 15 грн.;
– ферма мангалиць в с. Ботар дегустація для дорослих 90 грн./особа, дитина 60 грн./особа
Обіди: Обід 1 дня в готельному комплексі «Червона гора». Пропоноване меню: салат «Полонинський», борщ український, куряче філе запечене з сиром і помідорами, картопляне пюре, хліб, узвар. Вартість: 95 грн./особа
Обід 2 дня в ресторанах та кафе м. Ужгород у вільний час ( самостійно на вибір)
Обід 3 дня пізній сніданок (входить у вартість)
Обід 4 дня в лінії швидкого харчування «Окей», с. Коростів, Сколівський район, Львівська область

Для замовлення туру або, якщо у Вас виникли запитання, заповніть форму і ми з Вами зв’яжемося: