fbpx

Автобусний тур зі Львова до Кременця

Автобусний тур зі Львова до Кременця
475 грн / 1 день
замовити тур

повернутися
22.01.2019

Якщо Ви ніколи не їли гречані вареники, не піднімались на гору Бона, не випробовували бобслейну трасу, і не бачили каменоломні, тоді цей одноденний автобусний тур саме для Вас! Вихідний в Кременці запам’ятається Вам на довго!

08.00 виїзд зі Львова

  1. 40 Екскурсія містом Кременець. Кременець затишне містечко серед однойменних Кременецьких гір. Так саме гір – не Карпат не Кримських – а власне кременецьких. Їх середня висота 350 -400 метрів над рівнем моря. Вони тягнуться пасмами, але трапляються цікаві легенди про гори-останці.

Кременець це місто, що поєднало автора пісні «Гей соколи» Тимка Пандуру і Тадеуша Чацького, одного із засновників  Вищої Волинської гімназії. Місто, яке називали  «Волинські Афіни» і каменоломні. Це місто відомого композитора Михайла Вериківського і Тараса Шевченка, де починається поема  «Варнак».

В рамках екскурсії: гора Бона та руїни кременецького замку, музей – садиба Юліуша Словацького, комплекс єзуїтського колегіуму, Кременецький ліцей та бібліотека, що колись складалась з 35 тисяч томів,  будинки близнюки, палац Дзембровських, комплекс Богоявленського монастиря, Кременецький природознавчий музей, зал автора конституції 3 травня та публіциста Гуго Колонтая нотками музики Шопена, а також розповіді про Дівочі скелі і Бону Сфорцу.

13.30 обід

14.30 П’ятницький старий козацький цвинтар

15.20 Єдина в Україні санна бобслейна траса з 10 віражами загальною протяжністю майже 1200 метрів. Санки досягають швидкості до 112 км за год. Для безпеки роликові сани їдуть на коротших і менш стрімких ділянках траси де безпечніше.  Матеріально-технічна база: санко-роликі нові, придбані на кошти меценатів та ентузіастів.

17.00 Божа гора . Ця особлива вершина має древню історію і особливі метеорологічні властивості: є хмарка чекай дощу. Гора має дві вершини. Це місце подвижництва монахів та сновигання ряду легенд.

22.00 повернення до Львова

Вартість: у збірній групі 475 грн./особа

Група 15-20 осіб – 500 грн./особа

Група 20-35 осіб – 450 грн./особа

Група 36-50 осіб – 400 грн./особа

У вартість входить: екскурсійний та транспортний супровід, вхідні квитки до екскурсійних об’єктів

Додатково оплачується: обід