fbpx

Автобусний тур: Закарпаття-Угорщина

Автобусний тур: Закарпаття-Угорщина
135 євро / 5 днів
замовити тур

повернутися
17.07.2018

Цікаво не тільки поїхати в Угорщину, але й поспілкуватись з угорцями, що живуть в Україні та зберігають не тільки мову, але й традиції, національні страви. Автобусний тур: Закарпаття  – Угорщина зі Львова без нічних переїздів на 5 днів.

День автобусного туру 1, вівторок 17 липня

09.00 Виїзд зі Львова
12.00 Бункер лінії Арпада.
16.00 екскурсія м. Берегово. Затишне європейське містечко з багатою культурою та різнобарвною національністю.
17.30 дегустація закарпатського вина відбувається в підвалі вирубаному в скельній породі Берегівського вулканічного низькогір’я . По черзі будуть запропоновані кабарне савінйон, мерло, леанька, мушкоталь, червоний диявол, троянда Закарпаття, кагор, кув’є «скарби Мужієва», бича кров, сорт вина полуниця та сири зі спеціями: петрушкою, перцем, параниця копчена і некопчена, рікота . Після закінцення вина та сири можна придбати.
19.30 поселення в угорських садибах зеленого туризму, вечеря.
Садиби являють собою одно-двоповерхові будинки з окремими кімнатами та всіма необхідними зручностями. Власниками таких віл є угорці, що становлять 80% місцевого населення Берегівського району. Сніданки та вечері відбуваються з традиційними стравами місцевої кухні та алкоголю: вина власного приготування та палинки (фруктової самогонки з полуниці, персика, чорниці, чи винограду). Є можливість познайомитися з культурою звичаями угорців а також вивчити трохи угорських слів.

День автобусного туру 2, середа 18 липня

07.00 Сніданок. Виселення.
08.30 Виїзд на кордон. Проходження кордону.
13.30 Егер. Екскурсія містом і фортецею. Затишне містечко зі звивистими вуличками, цікавою архітектурою і, звичайно, одна з найвідоміших пам’яток Угорщини – середньовічна фортеця, розташована на високому пагорбі. У минулому – потужний оборонний об’єкт, що витримував атаки не однієї армії загарбників. Сьогодні його без особливих зусиль підкорюють сотні туристів щодня.
15.30 Обід з гуляшем. Дегустація вина у Долині красунь. Де найкрасивіші дівчата? У Долині красунь! Тут кожна дівчина стає неймовірною красунею, особливо після дегустації вин))) Перевіримо? Гуляш – традиційна угорська ситна страва, найкраще смакує у хорошій компанії.
17.30 Переїзд до Будапешта. Поселення у готель. Ночівля.
День 3 автобусного туру в Угорщині, четвер 19 липня
07.30 Сніданок
8:30 Оглядова екскурсія Будапештом . Величне і розкішне місто, яке оперізує блакитний Дунай, розділяючи на дві частини: Буду та Пешт. Неймовірна панорама на один з найкрасивіших парламентів Європи, що відкривається з терас Рибацького бастіону захоплює подих і ви в цьому неодмінно переконаєтеся!
13:00. Екскурсія у Сентендре. Закручені вулички, вежі храмів, вернісажі під відкритим небом роблять це містечко художників, скульпторів, народних умільців унікальною туристичною перлиною на Дунаї. Тут представлено повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, а також неповторні сувеніри ручної роботи і смачні візитки краю, як, наприклад, музей марципані в і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Не побувати тут – не бачити Угорщини!
17:00 Океанаріум – тропікаріум у ТЦ «Кампона» Найбільший в центральній Європі океанаріум, а також тропіканаріум з веселими мавпочками, екзотичними тваринами і величезний тунель з акулами і скатами. Пориньте у водну стихію, не замочивши при цьому ніг!
21.00 Вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю «Будапешт в ілюмінації»
Мабуть, найромантичніший варіант пізнати це величне місто з палуби кораблика. Ця вечірня екскурсія не залишає байдужими, навіть найприскіпливіших прагматиків. А ще у вас буде шанс загадати елегантне, романтичне, найзаповітніше і ще кілька бажань. Ми розповімо Вам як це зробити, щоб усі вони здійснилися.
23.00 Повернення у готель. Ночівля

День 4 автобусного туру, п’ятниця 20 липня

09.00 Сніданок. Виселення з готелю.
11.30 Переїзд у Мішкольц -Тапольце, купальні . Ви плаватимете у лабіринтах печери, де вас підхопить вихор підводної течії, побуваєте під зоряним небом, в акустичній кімнаті, а ще – гідромасажі і спортивний басейн. Пізнайте термальну Угорщину в найоригінальніших її принадах!
14.30 обід
17.30 перехід кордону.
19.30 угорська вечеря в садибах Берегівського району.

День 5 автобусного туру на Закарпатті, субота 21 липня

07.30 сніданок
09.30 екскурсія м. Ужгород. Розпочинаємо в ресторані гумору та сатири м. Ужгород «Деца у нотаря» . Ресторан створений закарпатським письменником Павлом Чучкою. Вся територія оздоблена і прикрашення соціально-політичними цитатами та гаслами як минувшини, так і тепер та являє собою цілий музей. В програмі огляд: Ужгородського замку, екскурсійна прогулянка містом, вільний час. Ужгород місто вздовж річки Уж з населенням 115 тисяч жителів. У місті найдовша Липова алея Європи, ясен чеського президента Томаша Масарика, захований скарб під 7-ю липою, послання до ужгородців з нагоди 2013 року, ліхтарник дядя Коля з секретами у своїй сумці , сакури, мініатюрні пам’ятники роботи скульптора Колодка: «Карпатія», «вузол Кротона», «Статуя Свободи», «Миколайчик», тощо. В час, коли припадають травневі вихідні Ужгород неймовірний.
18.00 повернення до Львова

Вартість туру: 135€ /особа

У вартість входить:
транспортний та організаційний супровід по всьому маршруту; проживання в садибах зеленого туризму 2-, 3- місні номери 2 ночі; проживання в готелі 3* 2 ночі, 4 сніданки, 2 вечері (в угорських садибах); страхування під час подорожі, дегустація вина в Берегово, вхідний квиток бункер лінії Арпада.
У вартість не входить і оплачується додатково:
– Вхідний квиток в Егерську фортецю (орієнтовно 4 євро/особа)
– Дегустація 5 видів вин та боб-гуляш в Долині красунь – 7€/особа
– Оглядова екскурсія Будапештом – 5 євро/особа
– Екскурсія в Сентендре – 15 євро/особа
– Поїздка і вхідний квиток в Океанаріум – 15 євро/особа
– Вечірня екскурсія на кораблику – 15 євро/особа
– Вхідний квиток у купальні (термальний басейн) у Мішкольц-Тапольце (орієнтовно 8-9 євро/особа)